0%

Strona zawiera materiały reklamowe, dotyczące napojów alkoholowych, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

podaj swoją datę urodzenia:

Havana Club

Wygraj dwuosobową wycieczkę na Kubę oraz nagrody dodatkowe!

Weź udział w konkursie, wykaż się kreatywnością i odpowiedz na pytanie otwarte, a potem wygraj! Dwuosobowa wycieczka na Kubę, zestawy plażowe oraz butelki Havana Club Especial czekają na zwycięzców!

Dołącz do konkursu i wyjedź w podróż życia z Havana Club!

Samochód na Havanie

nagrody

nagroda główna

Nagroda główna

Dwuosobowa wycieczka na Kubę

Laureat Nagrody Głównej zostanie wyłoniony
do dnia 15 kwietnia 2020 r.

nagrody dodatkowe

Nagrody dodatkowe

Co miesiąc 10 x zestaw plażowy i butelka Havana Club Especial 0,7l oraz 50 x butelka Havana Club Especial 0,7l

ODPOWIEDZ NA PROSTE PYTANIE I WYGRAJ!

Napisz, czym dla Ciebie jest Havana?

lista
zwycięzców

nagroda ii stopnia

10 x zestaw plażowy i butelka Havana Club Especial 0,7l

Olga Poręba Marta Hordejuk-Duda Krzysztof Cienkosz Michał Bil Paweł Gęstwicki Dominika Łojko Zbigniew Kozuch Daniel Łukaszczyk Aleksandra Skutnik Karolina Krakowiak

nagroda iii stopnia

50 x butelka Havana Club Especial 0,7l

Ernestyna Kaczuba Natalia Kawa Dominika Siwek Michał Czyż Agnieszka Koch-Solińska Sylwia Stefaniak Marzena Starzyńska Ewa Kater Joanna Wiater Monika Piechowska Paweł Iżykowski Katarzyna Gontarz Arkadiusz Rolak Marcin Jodłowski Kinga Niedziela Artur Dubis Alan Wojcieszak Magdalena Hruszka Sandra Mularczyk Jacek Tomsia Kamila Łuczak Martyna Sobolewska Monika Herba Karolina Czerkiewska Anna Janina Kloza Grzegorz Wacławiak Jarosław Muc Ewelina Lachowska Tobiasz Siemiński Renata Stęchły Anna Wdowczyk Barbara Makurat Tadeusz Czarnecki Iwona Macholla Kamil Szota Marcelina Dyrek Luiza Ziętek Klaudia Bryjka Monika Szostak Agnieszka Chwalibogowska Agata Cholewa Aleksandra Karnia-Stanisz Sylwia Kubica Agnieszka Pabian Anna Górzyńska Błażej Kraszewski Jacek Sypień Monika Pękala Agnieszka Hat Hanna Grochocka

nagroda ii stopnia

10 x zestaw plażowy i butelka Havana Club Especial 0,7l

Bernadetta Skulska Diana Bienias Dorota Hryszkiewicz-Kahlau Grażyna Droździuk-Pietruczuk Katarzyna Jakubowska Barbara Balcer Małgorzata Duda Monika Nogacka Anna Olczyk Jacek Tomsia

nagroda iii stopnia

50 x butelka Havana Club Especial 0,7l

Adam Chudzinski Paulina Wolak Marzena Lenart Joanna Gola Paulina Koźbiał Marta Jezierska Natalia Kawiak Katarzyna Pajak Daria Gromek Patryk Olszewski Sylwia Jasińska Urszula Domanska Izabela Kreft Katarzyna Gorczyńska Paula Domagała Joanna Wiewiórka Katarzyna Pasternak Mariusz Kosowski Anna Niechajewicz Bartłomiej Bukowski Michał Bałaziński Radosław Piotrowicz Izabela Karasińska Iwona Młoźniak Mateusz Pazderski Dariusz Kozłowski Józef Węglarski Jolanta Janyst Katarzyna Krawiec-Raduj Katarzyna Kłysińska Artur Salek Aleksandra Kapla Joanna Wańczyk Anna Wielowieyska-Guguła Małgorzata Halota Paweł Gawryszczak Małgorzata Głąb Karolina Sułkowska Danuta Lebek Grzegorz Hamryszczak Łukasz Lechniak Kamil Pająk Mateusz Rudnicki Aleksandra Kusa Karol Tomczak Karolina Dębiec Paulina Godzik Piotr Bazela Mariusz Wojteczek Lukasz Gmerek

nagroda ii stopnia

10 x zestaw plażowy i butelka Havana Club Especial 0,7l

Joanna Piczuła Sylwia Anna Gontarz Patryk Olszewski Mateusz Włoch Robert Dziacko Anna Dziuba Łukasz Piasecki Jadwiga Piechowska Patrycja Kowalska Paweł Ciszek

nagroda iii stopnia

50 x butelka Havana Club Especial 0,7l

Dmytro Siletskyi Aneta Ruszczak Artur Robert Białachowski Natalia Korniluk Mikołaj Siemienkowicz Nikola Kostrzewa Witold Włuczkowski Rafał Pawlik Michał Grzybała Piotr Narkiewicz Dominika Rozwadowska Miłosz Kaszuba Maciej Martyka Jakub Szymański Aldona Liszewska Marta Bałazińska Błażej Lewandowski Natalia Urbaniak Magdalena Kuczkowska - Kaleta Malwina Orzechowska Filip Kosowski Michał Duda Grzegorz Kupis Aleksandra Dyoniziak-Kalita Katarzyna Szeptuch Anna Potocka Adrianna Kapler Przemysław Wysocki Katarzyna Józefa Zając Michał Kuzemko Jakub Orzechowski Wiktor Syguła Małgorzata Kacprzak Nikola Komar Rafał Rybka Małgorzata Jastrzębska Michał Budkowski Karolina Grychnik Karolina Tomaszek Karol Duda Katarzyna Antkowiak Martyna Szylko Maciej Rusek Joanna Bach-Łuniewska Agata Domaradzka Weronika Budzyń Piotr Machowiak Julia Drąg Marzena Gaś Adrianna Zabłocka

nagroda główna

Dwuosobowa wycieczka na Kubę

Laureat Nagrody Głównej zostanie wyłoniony do dnia 15 kwietnia 2020 r.